Kim jestem

Kim jestem Joanna Tokarska joannatokarska.pl

Kim jestem

Nazywam się Joanna Tokarska i jestem Fizjopozytywna

Zawodowo oraz z zamiłowania zajmuję się fizjoterapią, a w szczególności neurorehabilitacją.

Wykłady i szkolenia

Spotkasz mnie na konferencjach poświęconych fizjoterapii. Wygłaszam tam wykłady lub prowadzę warsztaty. Mówię o neurorehabilitacji, planowaniu terapii, problemach pacjenta po udarze, a także o rozwiązaniach użytecznych przy pracy z ciężkim pacjentem.

PNF for everyday life w Warszawie, Life is motion w Opatiji (Chorwacja), czy Bezpieczny fizjoterapeuta w Radomiu to wydarzenia, na których można mnie zobaczyć w ostatnim roku.

Czasem występuję publicznie na wydarzeniach promujących zdrowie. Zapis takiego wystąpienia podczas II Konstancińskiego Pikniku Rotariańskiego na temat neuroplastyczności znajdziesz tutaj.

Regularnie prowadzę autorskie szkolenia z zakresu rehabilitacji neurologicznej. Kończyna górna po udarze, Kończyna dolna po udarze, Wczesna rehabilitacja po udarze, Przewlekła hemiplegia – wyzwanie dla fizjoterapeuty  to aktualne tematy.

Pisanie

Czasem – tak jak na tym blogu – piszę artykuły oparte na doniesieniach naukowych z dziedziny fizjoterapii. Część z nich, jak Czy plecy mogą boleć od piersi ukazała się w Praktycznej fizjoterapii i rehabilitacji. Specjalnie dla tego czasopisma napisałam również artykuł na temat rehabilitacji pacjenta z zaawansowaną fibromatozą typu II.

Moje teksty ukazują się także w pismach branżowych poświęconych bieliźnie. Dla kwartalnika Modna bielizna powstał artykuł o wpływie właściwie dobranej bielizny na zdrowie i samopoczucie kobiet.

Napisałam rozdział do książki Izabeli Sakutovej – Brafitting Lifting piersi bez skalpela mówiący o zdrowiu kobiet w kontekście piersi. Znajdziesz w nim informacje na temat wpływu niewłaściwie dobranego biustonosza na zdrowie kobiet oraz zestawy ćwiczeń do samodzielnego wykonywania.

Wspieram działanie osób aktywnie promujących zdrowie wśród kobiet. Szczególnie bliska jest mi problematyka wpływu piersi i ich podtrzymania na ciało kobiece. Na portalu Stanikomania  znajdziesz wywiad ze mną  właśnie w tym temacie.

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz, abym napisała coś dla Ciebie.

Filmy

Regularnie publikuję filmy z dziedziny fizjoterapii na kanale Joanna Tokarska fizjopozytywnie na YouTube.

Prowadzę transmisje na żywo dla fizjoterapeutów na swoim fanpage’u Fizjopozytywni na Facebooku. Tam też znajdziesz krótkie codzienne relacje z tematyki fizjoterapii i treningu siłowego umieszczane w Facebook stories. 

Moje filmy są również na Instagramie, gdzie umieszczam treści poświęcone fizjologii treningu oraz dzielę się własnym doświadczeniem z zakresu treningu siłowego. Mój nick to fizjopozytywna

Jeśli chcesz wystąpić w jednym z moich filmów, napisz.

 

.

 W kalendarzu szkoleń możesz sprawdzić, gdzie można mnie spotkać w najbliższym czasie.

Fizjopozytywna w mediach.

Zacznij oglądać od
17:25 minuty

Zacznij oglądać od
17 minuty

 

Udostępnij
Tweetuj
Udostępnij