Kim jestem

Nazywam się Joanna Tokarska

jestem znana, jako Fizjopozytywna

Zawodowo oraz z zamiłowania zajmuję się edukacją w dziedzinie fizjoterapii, a w szczególności neurorehabilitacji.

Moją “supermocą” jest wyjaśnianie trudnych zagadnień w prostych słowach. To właśnie tę cechę najczęściej podkreślają obserwatorzy Fizjopozytywnych oraz uczestnicy moich szkoleń.

Kim jestem? Joanna Tokarska jestem fizjoterpaeutką

Wykłady i szkolenia

Możesz mnie spotkać w wielu miejscach, zarówno online, jak i w realu. Często występuję na konferencjach poświęconych fizjoterapii. Wygłaszam tam wykłady lub prowadzę warsztaty. Mówię o neurorehabilitacji, planowaniu terapii, problemach pacjenta po udarze, a także o rozwiązaniach użytecznych w pracy z pacjentem.

Cykl konferencji Lokalnych Liderów Neurorehabilitacji organizowanych przez Fundację Udar Mózgu, konferencja „Evidence-based Physiotherapy Practice w Polsce. Podsumowanie projektu PRO-EBP. Mapa drogowa” w Białej Podlaskiej, czy Physio Expert Summit 2022 online to wydarzenia, na których można było mnie spotkać w tym roku. W planach na przyszłość jest wystąpienie na II Kongresie KIF w Krakowie w 2024 roku ale nie tylko, więc warto śledzić moje media!

Czasem występuję publicznie na wydarzeniach promujących zdrowie. Zapis takiego wystąpienia podczas II Konstancińskiego Pikniku Rotariańskiego na temat neuroplastyczności znajdziesz tutaj.

W kalendarzu szkoleń możesz sprawdzić, gdzie można mnie spotkać w najbliższym czasie.

Materiały online

Regularnie publikuję filmy z dziedziny fizjoterapii na kanale Joanna Tokarska fizjopozytywnie na YouTube.

Co tydzień prowadzę transmisje na żywo kierowane do fizjoterapeutów na facebookowym fanpage’u Fizjopozytywni. W czasie tych transmisji rozmawiam z ekspertami z różnych dziedzin fizjoterapii.

Podobne filmy znajdziesz również na Instagramie, gdzie umieszczam treści poświęcone fizjoterapii, oraz dzielę się swoją własną codziennością. Znajdziesz mnie tam pod nickiem  fizjopozytywna.

Jeśli chcesz wystąpić w jednym z moich filmów, albo chcesz, żebym nagrała coś dla Ciebie, napisz!

Artykuły

Czasem – tak jak na tym blogu – piszę artykuły oparte na doniesieniach naukowych z dziedziny fizjoterapii. Możesz je znaleźć tutaj.

Jestem współautorką rozdziału omawiającego fizjoprofilaktykę udarów mózgu w pierwszej polskiej publikacji dotyczącej fizjoprofilaktyki. Książkę możesz znaleźć tutaj.

Jeżeli interesuje Cię Twój własny dobrostan, lub dobrostan bliskich Ci osób, polecam rozważenie zakupu książki “Siedzenie albo zdrowie”, której jestem redaktorką merytoryczną. Książkę kupisz tutaj, a używając kodu FIZJOPOZYTYWNI, zapłacisz za nią mniej.

Napisałam również rozdział do książki Izabeli Sakutovej – Brafitting Lifting piersi bez skalpela mówiący o zdrowiu kobiet w kontekście piersi. Znajdziesz w nim informacje na temat wpływu niewłaściwie dobranego biustonosza na zdrowie kobiet oraz zestawy ćwiczeń do samodzielnego wykonywania.

Od dawna wspieram działanie osób aktywnie promujących zdrowie wśród kobiet. Szczególnie bliska jest mi problematyka wpływu piersi i ich podtrzymania na ciało kobiece. Na portalu Stanikomania  znajdziesz wywiad ze mną  właśnie w tym temacie.

Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz, abym napisała coś dla Ciebie.

Fizjopozytywna w mediach

Zacznij oglądać od
17:25 minuty

Zacznij oglądać od
17 minuty

 

error: Alert: Nie kradnij treści, stwórz swoją!!
Udostępnij
Tweetuj
Udostępnij