CVI korowe zaburzenia widzenia – wywiad z Dr Christine Roman-Lantzy.

CVI (cortical visual impairments)

CVI korowe zaburzenia widzenia – wywiad z Dr Christine Roman-Lantzy. Korowe zaburzenia widzenia nie mają nic wspólnego z faktem, czy widzi się ostro. Można widzieć ostro, a nie rozumieć, co się widzi. O CVI opowiada Christine Roman-Lantzy, autorka książek mówiących o korowych zaburzeniach widzenia, specjalistka z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie..

Jeśli pracujesz z dziećmi, albo jesteś rodzicem dziecka z niepełnosprawnością, albo w Twoim otoczeniu jest “dziwne” dziecko – ten film jest dla Ciebie. Udostępnij go osobom mającym dzieci z MPD, chorobami genetycznymi, neurologicznymi – może to im pomóc w zrozumieniu kłopotów dziecka, o których być może nigdy nie słyszeli.

Tutaj znajdziesz więcej materiałów stworzonych przez Christinę Roman-Lantzy: http://cviresources.com/https://cvi.aphtech.org/?page_id=65 Christina prowadzi kanał na You Tube: https://www.youtube.com/channel/UCx6o…

Beatę Wnuk znajdziesz na: https://beatawnuk.pl/ oraz w Olinku: http://olinek.com.pl/

Dziękuję Ci bardzo za przeczytanie tego artykułu jak i obejrzenie filmów. Proszę Cię skomentuj co na ten temat myślisz. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania, to zapraszam Cię do ich zadawania.

A jeśli podoba Ci się to co piszę, to kliknij proszę “Lubię to oraz zapisz się na mój newsletter.

Odcinek jest również dostępny w formie podcastu Fizjopozytywnie o zdorwiu [podcast o fizjoterapii]

Lub bezpośrednio na stronie Podcast o fizjoterapii

Jeżeli nie chcesz przegapić rewelacyjnych treści związanych z nowymi wywiadami, trzy dniówkami dołącz do mnie zostawiając adres email: Tak chcę, nie mogę przegapić rewelacyjnych treści:)

Jeżeli jesteś zainteresowany innymi filmami, nie zapomnij obejrzeć:

Przepona, czyli więcej, niż oddychanie. Wywiad z Januszem Kocjanem

CVI korowe zaburzenia widzenia - wywiad z Dr Christine Roman-Lantzy.
 Joanna Tokarska Fizjopozytywna Fizjoterapia bez granic podcast fizjoterapeuty podkast fizjoterapia podkast fizjoterapeuty

fizjopodcast

Comments

comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *